در رویدادهای مختلف از چه کت پافری برای استایل بهترمی توانید بهره ببرید؟

کت پافر

در رویدادهای مختلف از چه کت پافری برای استایل بهترمی توانید بهره ببرید؟

کت پافر و استفاده‌های آن: اگر از پوشیدن مکرر لباس‌های گرم خود خسته شده‌اید و آن موضوع به این معنی است که سرمای هوا باعث شده از تیپ خود غافل شوید با ارائه سه مدل شگفت‌انگیز از نوع پوشیدن پافرهایتان پیشنهاد می‌کنم به ما ملحق بشوید تا شاهد خلق یک ظاهر متناسب با تیپ‌هایی جذاب و برازنده باشید.

خارج از منزل اغلب پوشش‌هایی را استفاده می‌کنیم که رویه (پالتو، کت، بارانی و …) نام دارند. رویه‌هایی که می‌پوشید اغلب در محیط‌های همگانی تحت‌نظر اشخاص مختلف داوری می‌شوند ازاین‌رو باید به شکلی گزینش بشوند که تیپ و منش شما را برای مخاطب تداعی کنند. برای اینکه مدل‌های مختلف کت پافر را برای خود ترکیب کنید در دنباله این موضوع سه نوع تیپ را برای شما آنالیز می‌کنیم تا قادر به تصمیم‌گیری راحت باشید.

تیپ روز

بهتر است که شما برای برازنده‌تر به نظر رسیدن، یک ژاکت مشکی را زیر یک کت پافر چرمی پوشیده و برای بهترشدن به‌صورت کلی سعی کنید آن را با مشکی ست کنید. درصورتی‌که در کل روزهای سال یک لباس بافته شده لبه‌دار مناسب در کنار شلوار بپوشید، باعث خلق یک تضاد جذاب با ژاکت خود می‌شوید.

عصر باید تیپ مخصوص و متفاوت مدنظر خود را داشته باشید و صبح می‌بایست کت پافر چرمی خود را حدفاصل ۹ صبح تا ۵ عصر بپوشید. با مانتو گرند همراه باشید.

کت پافر

تیپ عصر

مطمئن باشید وقتی‌که همه می‌خواهند از تیپ شما تعریف کنند و از دیدن آن لذت ببرند، شما بایستی تیپتان را از سر تا نوک پا متالیک کنید و پافر اختصاصی خود را انتخاب کنید. در تیپ و استایل خود پسندیده‌تر است که از رنگ طلایی بهره‌گیری کنید درعین‌حال برای تیپ عصر پوشیدن رنگ طلائی زیبنده‌تر به نظر می‌رسد.

بخوانید  درخشش کمربندهای پهن در فشن شوهای بهار امسال!

برای براق بودن لباستان باید یک شیء درخشنده وجود داشته باشد اما نه به‌اندازه زیاد و ضمن اینکه همیشه به این نکته توجه داشته باشید که براق بودن در تمام اجزاء لباس شما پدیدار و مشخص باشد.

کت پافر

تیپ پایان هفته

برای داشتن یک مدل تقریباً نزدیک به اسپرت و ظاهری جذاب و برازنده بایستی در کنار یک شلوار جین دمپا گشاد و پافری شگفت‌انگیز، کفش‌های براق و یک کیف کمربندی بپوشید تا به مدلی شیک تبدیل شده و جلوه‌ای اختصاصی پیدا کنید، ضمن اینکه از زیورآلات سبک استفاده کنید.

کت پافر

نکته: برای خرید مانتو عمده و فروش پالتو عمده می‌توانید به صفحات مورد نظر مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.