چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم؟

چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم

شلوارهای گشاد ترندهای پرطرف‌داری هستند. اکنون بیش از هر زمان دیگر مدل‌های مختلف شلوارهای گشاد – از شلوار جین گرفته تا پارچه‌ای – را می‌بینیم که به سبک‌های مختلفی پوشیده می‌شوند. ما بررسی می‌کنیم چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم؟ آن‌ها در عین راحتی می‌توانند بسیار مناسب استایل‌های شما باشند. می‌توانید آن‌ها را برای کارهای رسمی، سفرهای کاری، مهمانی‌ها بپوشید.

چگونه با شلوار گشاد لباس بپوشیم

در این مقاله ما ۱۵ راه بسیار خوب برای لباس پوشیدن مناسب با شلوارهای گشاد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

۱.تعادل را حفظ کنید

چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم

در لباس پوشیدن تعادل را رعایت کنید. نیازی نیست بیش از اندازه خود را در لباس‌های گشاد غرق کنید. انتخاب یک تیشرت یا پیراهن با سایز مناسب بسیار مهم است. یک تیشرت متناسب شلوار خود پیدا کنید نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک،بلکه دقیقاً با اندازه درست، آن را به همراه شلوار خود بپوشید.

۲.از شلوارهای رنگ روشن استفاده کنید

شلوار گشاد و لباس روشن

شلوارهای گشاد با رنگ روشن و شاد می‌توانند انتخاب بسیار مناسبی باشند. آن‌ها موجب می‌شوند استایل شما خاص به نظر برسد. اما اگر از شلوارهای گشاد با رنگ‌های خاص استفاده می‌کنید، حتماً از پیراهن‌هایی با رنگ خنثی استفاده کنید.

۳.پیراهن با رنگ ملایم بپوشید

شلوار گشاد و پیراهن

استایل‌هایی با پیراهن رنگ ملایم می‌تواند تناسب بسیار خوبی در کنار شلوارهای گشاد ایجاد کند. پیراهن‌های ساده را کنار شلوارهای گشاد استفاده کنید برای بهتر کردن استایل خود می‌توانید از کیف‌های بزرگ استفاده کنید.

۴.از اکسسوری‌های مناسب استفاده کنید

کت و شلوار و کیف

استفاده کردن از اکسسوری‌ها در کنار شلوار گشاد می‌تواند تیپ شما را منحصربه‌فرد کند. از کیف‌ها یا کفش‌هایی با رنگ‌های زیبا می‌تواند بسیار در استایل شما مؤثر باشد.

بخوانید  درخشش کمربندهای پهن در فشن شوهای بهار امسال!

۵.از شلوارهای گشاد در تیپ‌های رسمی استفاده کنید

شلولر و پیراهن رسمی و کیف

اگر می‌خواهید استایل حرفه‌ای و خیره‌کننده‌ای داشته باشید حتماً از شلوارهای گشاد استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که اگر شلوار گشاد می‌پوشید مانتو و یا پیراهنی که استفاده می‌کنید متناسب با آن باشد.

۶.تاپ‌های تنگ را با شلوار گشاد ست کنید

تاپ تنگ سفید و شلوار

ست کردن تاپ ساده تنگ با شلوار گشاد می‌تواند به استایل شما ظاهر عالی بدهد. اگر هم از پیراهن و هم شلوار گشاد استفاده کنید ممکن است احساس خسته‌کننده‌ای ایجاد گردد. پس می‌توانید شلوار گشاد خود را با یک تاپ تنگ بپوشید تا بین لباس‌هایتان ترکیب خوبی ایجاد کنید. می‌توانید روی تاپ خود از ژاکت‌های سبک و راحت هم استفاده کنید.

۷.از کمربند استفاده کنید

پیراهن سفید و شلوار و کمربند

عالی‌ترین قسمت در استایل با شلوار گشاد می‌تواند انتخاب کمربند مناسب باشد. استفاده از کمربند همراه با یک شلوار گشاد می‌تواند استایل فوق‌العاده‌ای را به شما بدهد.

۸. کفش پاشنه بلند بپوشید

پیراهن و شلوار گشاد و کفش پاشنه بلند

به سادگی می‌توانید کفش پاشنه بلند را با شلوار گشاد خود ست کنید. می‌توانید همراه با شلوارهای گشاد خود از کفش‌های پاشنده بلند استفاده کنید. این کار موجب می‌گردد استایل شما بسیار خاص دیده شود. به‌ویژه اگر نوک کفشتان تیز باشد جلوه فوق‌العاده‌ای به استایل شما می‌دهد.

۹. از پارچه مناسب استفاده کنید

تاپ شفید و شلوار گشاد

می‌توانید از شلوارهای گشاد در جاهای رسمی و کاری استفاده کنید، پس مراقب پارچه شلوار خود باشید و همواره از پارچه‌های مناسب استفاده کنید چون برخی از پارچه‌ها کمی غیرمعمولی به نظر می‌رسند و ممکن است در استایل شما ظاهر بدی ایجاد کنند.

۱۰. تیشرت ساده خود را با شلوار گشاد بپوشید

تی‌شرت با طرح گل

هیچ چیز به اندازه استایل‌های کلاسیک جذاب نیست. یک تی شرت ساده به راحتی با شلوار گشاد شما ست می شود. بسیار  راحت و کاربردی است. میتوانید از اکسسوری های مناسب استفاده کنید  تا تیپ خود را به بهترین نحو ممکن تغییر دهید.

بخوانید  چگونه متناسب با فرم بدنی خود لباس بوشیم؟

۱۱.  تاپ و بلیزر را با شلوار گشاد ست کنید

چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم

تاپ و بلیزر به همراه شلوار گشاد به‌ظاهر شما سبک مینیمالیستی می‌دهد و بسیار خیره‌کننده است. یک شلوار گشاد، تاپ با سایز مناسب و بلیزر زوج سه‌تایی عالی هستند که موجب می‌گردند شما به بهترین نحوه ممکن به نظر برسید.

می‌توانید مانتو و بلیزرهای با کیفیت را در مانتو گرند پیدا کنید.

۱۲. کراپ تاپ را با شلوار گشاد ست کنید

کراپ تاپ و شلوار گشاد

یکی از مناسب‌ترین گزینه ها برای شلوار گشاد، ست کردن آن با تاپ است. پوشیدن یک کراپ تاپ به همراه شلوار گشاد به استایل شما تعادل می‌بخشد. مهم نیست که ازچه نوع آستین یا سبکی استفاده می‌کنید، یک کراپ تاپ همراه با یک شلوار گشاد همیشه عالی است.

۱۳. از ژاکت جلوبسته استفاده کنید

ژاکت جلو بسته و شلوار گشاد

برای هوای سرد معمولاً ژاکت بهترین گزینه شما است. اگر می‌خواهید ژاکت یا سویشرت همراه با شلوار گشاد بپوشید حتماً جلوی ژاکتتان بسته باشد. یا اینکه می‌توانید با یک هودی مناسب استایل خود را تکمیل کنید. اضافه‌کردن کمربند می‌تواند به ژاکت شما گزینه بسیار خوبی باشد. این یک ایده لباس بسیار فوق‌العاده است. اما سعی کنید در این نوع سبک لباس پوشیدن برای ژاکت خود از پارچه سبک و آزادتری استفاده کنید چون ظاهرتان را لاغرتر نشان دهد.

۱۴. از شلوارهای جین با پیراهن دکمه استفاده کنید

پیراهن ساده و شلوار جیست گشاد

سعی کنید یک دکمه کلاسیک را به پیراهن خود در قسمت کمر اضافه کنید و آن را ببندید. برای کارهای عادی آن را با یک صندل بپوشید و کمی به آن اکسسوری و جواهرات اضافه کنید.

۱۵.  از یقه اسکی مناسب کمک بگیرید

چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم

در فصل‌های سرد می‌توانید از یقه اسکی استفاده کنید. خاکستری ذغالی همواره رنگ مناسب است. یک یقه اسکی خاکستری ذغالی را به همراه یک کت‌وشلوار مناسب بپوشید. می‌توانید از کمربند استفاده کنید. تیپ خود را با گردنبند بلند ترکیب کنید.

بخوانید  راهنمای انتخاب بهترین استایل‌های ساسپندر با جین

نتیجه‌گیری نهایی

شلوارهای گشاد ترندهای محبوبی است که همواره طرف‌داران بیشتری را جذب می‌کند. این سبک علاوه بر راحتی می تواند به تیپ شما جلوه فوق‌العاده‌ای ببخشد. همواره صحبت از این است که بانوان با هراندازه و سبکی می‌توانند در ترند مد شلوارهای گشاد، لباس بپوشند و به خود جلوهای فوق‌العاده بدهند. اگر کمی دقت خود را بالا ببرید می‌توانید شلوارهای گشاد خود را به‌سادگی با انواع لباس‌ها ست کنید. از شلوارهای گشاد می‌توانید هم در مهمانی‌های صمیمی و هم در مکان‌های کاری و رسمی استفاده کنید. ما در این مقاله مطرح کردیم چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم؟ و ایده‌های فراوانی درباره داشتن استایل با شلوار گشاد بیان کردیم. با استفاده از این نکات مطرح شده می‌توانید به بهترین صورت ممکن لباس بپوشید و از سبک لباس خود لذت ببرید.

2 دیدگاه برای “چگونه با شلوار گشاد لباس ست کنیم؟

  1. هلما گفته:

    خیلی جالب بود ممنون کارهای پاییزیتون روزدین؟ کی میاد؟ میشه مدلهاشو ببینم؟ اخه تو قسمت مانتو عمده نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *