چگونه لباس بپوشیم؟

امروز می‌خواهیم درباره اینکه چگونه لباس بپوشیم صحبت کنیم. با مانتو گرند همراه باشید.

در دنیای مد چگونه لباس بپوشیم، تونیک‌ها باعث نمی‌شوند که شما بین سبک و راحتی یکی را انتخاب کنید، در عوض، بهترین‌ها را به شما ارائه می‌دهند. این لباس صرف‌نظر از فرم اندام شما، یک لباس شیک و آسان برای کمد لباس شما است. نگاهی به این ایده‌های لباس بیندازید و ببینید آیا کدام یک از آن‌ها نظر شما را جلب می‌کند!

How to dress

روش ۱

 1. شلوار جین چسبان

چگونه لباس بپوشیم: یک لباس تن‌پوش روی شلوار جین چسبان بپوشید تا یک لباس راحت داشته باشید و یا برای داشتن ظاهری آرام و راحت، یک شلوار جین گشاد انتخاب کنید یا برای ظاهری براق و صیقلی یک جفت که بهم بخورند بپوشید.

 • با لایه‌بندی یک تاپ رنگی و طرح‌دار روی یک شلوار جین، ظاهری شاداب ایجاد کنید.
 • برای یک لباس ظریف‌تر با تن رنگ‌های خنثی بازی کنید.

چگونه لباس بپوشیم

روش ۲

 1. ساق‌پوش

چگونه لباس بپوشیم: برای ظاهری شیک و راحت، از یک تن‌پوش با شلوار استرچ استفاده کنید. تونیک‌ها به‌تنهایی پوشش زیادی ندارند. در عوض، لباس تن‌پوش خود را روی یک جفت شلوار استرچ زیبا قرار دهید تا یک لباس شیک و کاملاً ست ایجاد کنید.

 • می‌توانید با یک کفش زیبا و حرفه‌ای، مانند یک جفت کفش، ظاهر خود را تمام کنید.
 • برای ظاهری معمولی، به‌جای آن از شلوار چسبان چرمی استفاده کنید.

 

روش ۳

 1. شورت
 2. شلوارک

تونیک را با شلوارک قابل‌مشاهده جفت کنید. شلوارک و تونیک با هم بسیار عالی هستند. شما فقط می‌خواهید شورت‌هایتان در زیر لباس شما دیده شود. قبل از رفتن به بیرون، بررسی کنید که پایین شلوارک شما از لبه پایین تنه شما بلندتر است.

چگونه لباس بپوشیم

روش ۴

لباس پوشیدن

 1. لباس تنه خود را روی یک لباس بدون آستین بلغزانید. اگر می‌توانید، رنگ لباسی را انتخاب کنید که به‌راحتی با لباس تنه شما در تضاد داشته باشد. این یک لباس شیک و پویا ایجاد می‌کند. در این مجموعه، لباس شما مانند آستین لباس شما عمل خواهد کرد.
 • ممکن است یک لباس پوشیده از رنگ پررنگ و رنگ جامد را روی یک لباس با رنگ خنثی لایه‌بندی کنید.

روش ۵

 1. رنگ‌های جامد

برای ظاهری کلاسیک، یک لباس تک‌رنگ انتخاب کنید. رنگ‌های جامد به‌خوبی با بقیه لباس‌های شما ترکیب شده و ظاهری شیک و روان ایجاد می‌کنند. با ترکیبی خنثی طیف‌ها را ظریف نگه دارید یا یک ترکیب لباس جسورتر با ترکیب دراماتیک‌تر ایجاد کنید.

 • یک تن‌پوش رنگی کرم یا قهوه‌ای روشن می‌تواند ظاهری ظریف و شیک ایجاد کند، درحالی‌که تن‌پوش روشن‌تر لباس چشم نوازی را ایجاد می‌کند.

روش ۶

الگوها

 1. لباس خود را با تونیک طرح‌دار جور کنید. یک تن‌پوش با الگوی چشم‌نواز انتخاب کنید تا به‌عنوان نقطه کانونی لباس شما باشد. الگویی منحصربه‌فرد و التقاطی را برای ظاهری واقعاً چشم‌نواز انتخاب کنید یا با الگوی ساده‌تری برای یک لباس کمتر دراماتیک بازی کنید.

یک ژاکت برش خورده را روی لباس تنه خود قرار دهید. یک ژاکت انتخاب کنید که در تضاد زیبایی با لباس تن شما باشد و ظاهری پویا و چشم‌نواز ایجاد کند. خیالتان راحت باشد که با سایر لوازم جانبی مانند کمربند یا گردنبند ضخیم، جلوه دهید.

 • به‌عنوان‌مثال، ممکن است شما یک ژاکت رنگ روشن را با یک لباس کاملاً تیره و یکدست مطابقت دهید.
 • چگونه لباس بپوشیم

روش ۷

چکمه‌ها  

یک جفت چکمه تا زانو بپوشید. چکمه‌های تا زانو یک روش عالی برای اولویت‌بندی راحتی است درحالی‌که هنوز شیک به نظر می‌رسید. یک شلوار بلند مانند شلوار استرچ یا شلوار جین لاغر انتخاب کنید و سپس چکمه‌های خود را روی آن لایه، لایه کنید.

 • چکمه‌های با تن خنثی با انواع لباس‌ها متناسب هستند.
 1. پاشنه بلند

چگونه لباس بپوشیم

با کفش‌های پاشنه بلند مقداری قد به لباس خود اضافه کنید. تونیک‌ها بسیار متنوع هستند و کفش‌های متنوعی را به همراه دارند. با کفش‌های پاشنه‌بلند، پمپ‌ها و صندل‌های بنددار بازی کنید تا زمانی که ظاهری را پیدا کنید که واقعاً دوست دارید!

 1. کمربندها

کمر خود را با کمربند مشخص کنید. کمربندهای پهن و کاملاً شیک با لباس‌ها بیشتر ست می‌شوند. کمربندهای باریک یکی دیگر از گزینه‌های شیک است که به شما کمک می‌کند تا ابعادی اضافی به لباس شما اضافه شود.

 •   اگر تونیک شما صاف است، لباس خود را با کمربند بافته‌ای که در وسط کمرتان قرار دارد، مدل دهید.

چگونه لباس بپوشیم

روش ۸

 1. روسری

یک روسری تزئینی به‌عنوان یک انتخاب نهایی برای لباس خود بگیرید. با لباس دلخواه خود روسری بپوشید. قبل از رفتن به بیرون، یک روسری را به‌عنوان یک استایل شیک دور گردن خود بپیچید. به‌عنوان یک گزینه اضافی، روسری را انتخاب کنید که به‌خوبی با طرح رنگی تن‌پوش شما مطابقت داشته باشد.

 • به‌عنوان‌مثال، شما ممکن است یک روسری آبی پیزلی با یک تاپ آبی داشته باشید.

روش ۹

۱.     گردنبند بزرگ

با گردنبند بزرگ یک بعد اضافی به‌ظاهر خود اضافه کنید. جواهرات بزرگ، عمق و سبک زیادی به لباس شما می‌بخشد و در تضاد زیبایی با لباس راحتی است. جواهرات را با رنگی متناسب با لباس خود انتخاب کنید، مانند رنگ‌های خنثی.

چگونه لباس بپوشیم

روش ۱۰

 1. کلاه

قبل از رفتن به بیرون کلاه لبه‌دار را بچرخانید. کلاه‌های لبه‌دار هم با لباس‌های آستین بلند و هم بدون آستین مطابقت دارند و ظاهری متعادل و بی‌انتها را در لباس شما ایجاد می‌کنند. با ترکیب‌های ثابت بازی کنید تا ظاهری متعادل در کل لباس خود ایجاد کنید.

 • ممکن است شما کلاهی کاملاً رنگی و تونیک رنگی خنثی بپوشید. یا می‌توانید یک کلاه تیره را با یک لباس سبک‌تر مقایسه کنید.
 • سؤال

چه نوع شلواری با تاپ تونیک بپوشم؟

کلی هیولت

مشاور تصویر

پاسخ کارشناس

لباس تن‌پوش خود را با چیزی متناسب مانند شلوار جین لوله یا شلوار استرچ، ست کنید.

 • سؤال

چه نوع کت یا ژاکت یا کت را می‌توان با لباس تن‌پوش پوشید؟

کت‌های برش دار با لباس‌های زیبا بسیار عالی به نظر می‌رسند.

 • سؤال

آیا می‌توانم تونیک و دامن بلند بپوشم؟

(نظر مردم) من نمی‌خواهم این تمایل دارد بیش از حد “سنگین” به نظر برسد مثل اینکه اتفاقات زیادی در حال انجام است. تونیک که درست زیرخط کمر قرار بگیرد، بهتر به نظر می‌رسد.

نکات

 • فرورفتن در لباس پوشیده تابو نیست! اگر احساس راحتی بیشتری برای شما ایجاد می‌کند، پوشیدن این لباس خیلی هم خوب است.

نکته: برای خرید مانتو عمده و فروش پالتو عمده می‌توانید به صفحه مورد نظر مراحعه کنید.

منبع: /https://www.wikihow.com

بخوانید  چگونه متناسب با فرم بدنی خود لباس بوشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.