شرایط و ظوابط فروشگاه

قوانین فروشگاه مانتو گرند

در متن زیر تمامی قوانین فروشگاه ما برای هرچه بهتر خرید شما  آمده است.

خواهشمندیم آن را با دقت مطالعه نموده و اگر سوالی دارید به اینجا کلیک کنید

۱- شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از سایت فروشگاه مانتو گرند به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از سایت فروشگاه مانو گرند بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

این سایت باهدف هرچه بهتر برای تمامی تک فروش های ایران میباشد که کاربران عادی نیز میتوانند از آن خرید کنند

۲- شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

جهت جلوگیری از هرگونه خطا کاربران میبایست اطلاعات را دقیق   کامل واضح وارد کنند 

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه مانتوگرند، سایت www.mantogrand.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی بانه ممتاز درج نموده است. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است.

۳- شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال کالا در این فروشگاه از طریق باربری بوده و هزینه باربری با مشتری میباشد.