درخشش کمربندهای پهن در فشن شوهای بهار امسال!

کمربندهای پهن

درخشش کمربندهای پهن در فشن شوهای بهار امسال!

کمربند از اکسسوری‌های محبوب پوشاک آقایان و خانم‌هاست که گویا نوع پهن آن در فشن شوهای بهار امسال خوش درخشیده است!
در دوره‌ای از تاریخ کمربندها نماد مد و شیک‎پوشی بوده‌اند در این دوره از تاریخ نیز کمربندها علاوه بر زیبایی که به استایل می‌دهند، به یک ابزار کاربردی در لباس خانم‌ها و آقایان تبدیل شده‌اند. گفتنی است که همه کمربندها پتانسیل زیبایی بخشیدن به استایل را ندارند و از برخی از آن‌ها صرفاً برای نگه‌داشتن لباس در جای خود استفاده می‌شود. استفاده از کمربند در استایل، در واقع سبک موردپسند افراد خاصی است، شما نیز اگر از طرف‌داران این سبک هستید این مقاله را از دست ندهید.

کمربندهای پهن

همان‌طور که گفته شد تمام انواع کمربندها به‌منظور زیبایی بخشیدن استفاده نمی‌شوند اما کمربندهای پهن که از قضا ترند بهار امسال نیز هستند، تنها به‌منظور زیبایی و ساختن استایل شیک تولید می‌شوند. دیده‌شدن این نوع کمربند در Runway فشن شوی ۲۰۱۷ ،گواهی بر این موضوع است. گویا این نوع کمربند موردپسند برند Dior نیز بوده، چراکه در کالکشن پاییز ۲۰۱۹ خود از آن استفاده کرده است. با مانتو گرند همراه باشید

کمربندهای پهن

هرچند این مدل کمربند به سبب ایجاد خط افقی روی کمر باعث نمایش بهتر پایین تنه و بالاتنه می‌شود، بیشتر مناسب افرادی است که مدل اندامشان مانند ساعت شنی بوده و قد بلندی دارند، اما افراد کوتاه قدی که تناسب‌اندام داشته و اصطلاحاً ساعت شنی مینیمال هستند نیز می‌توانند با استفاده از این کمربند استایل جذابی برای خود بسازند.

هیچ قانون مشخصی برای استفاده از این ترند در استایل وجود ندارد و می‌توان آن را با انواع لباس از جمله دامن و شلوار و حتی پیراهن‎های گوناگون به کار برد.

بخوانید  در رویدادهای مختلف از چه کت پافری برای استایل بهترمی توانید بهره ببرید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.