بستن روسری به سبک بابوشکا

بستن روسری به سبک بابوشکا

به گزارش سایت مانتو گرند امروز برایتان آموزش بستن روسری به سبک‌های جدید و زیبا.

بستن روسری به سبک بابوشکا

شاید داشتن ظاهری کلاسیک با روسری را دوست داشته باشید، بستن روسری به‌دور سر به سبکی متفاوت مطمئناً لباس شما را مد روز و شیک جلوه می‌دهد. شما می‌توانید روسری خود را به سبک بابوشکا گره بزنید تا سبک لباس خیابانی را به هر تیپی اضافه کنید. برای بستن روسری به سبک بابوشکا یک روسری ابریشمی بخرید، موهای خود را شانه‌زده و از پشت گره بزنید!

بستن روسری به سبک بابوشکا

روش اول بستن روسری:

کلاسیک

برای بستن روسری به سبک بابوشکا موهای خود را دم اسبی ببندید و به پایین بیندازید: اگر موهای بلندی دارید، از این راه استفاده نکنید تا بتوانید روسری خود را ببندید. در عوض با استفاده از کش مو، موهای خود را از پشت گردن بکشید، سپس آنها را به حالت دم اسبی یا یک کش محکم کنید.

 • اگر دم اسبی خود را خیلی بلند کنید، امکان دارد به روسری‌تان یک برآمدگی بدهید. سعی کنید آن را تا آنجا که ممکن است کم کنید تا موهای شما به طور یکپارچه جمع شوند.
 • اگر موهایتان را به عقب نکشید، از زیر روسری بیرون می‌زند.

روش دوم:

روسری خود را از وسط تا کنید، تا مثلث شوداین روش تاشو با روسری مربعی ساخته شده از ابریشم بهترین عملکرد را دارد. دو نقطه را با هم نگه دارید و یک مثلث بزرگ ایجاد کنید، ضلع را رو به بیرون نگه دارید.

این کار را می‌توانید با یک شال کوتاه نیز انجام دهید.

 • می‌توانید از روسری به‌اندازه ۳ در ۳ فوت (۰.۹۱ در ۰.۹۱ متر) استفاده کنید، یا می‌توانید به‌اندازه یک هدبند کوچک اندازه بگیرید.
 • اگر روسری مستطیلی دارید، نگران جمع‌شدن آن به‌صورت مثلث نباشید.

روش سوم:

ضلع طولانی را در حدود ۱ اینچ (۲.۵ سانتی‌متر) تا کنیدانتهای بلند روسری خود را بگیرید و آن را فقط کمی روی خود جمع کنید تا یک لبه کوچک درست شود. این باعث می‌شود که تا بابوشکایی شما جلوه‌ای تمیز داشته باشد تا چین روسری شما از بالای پیشانی شما بیرون نماند.

 • شما نیازی به مراقبت کردن از لبه روسری خود با هیچ چیزی ندارید. همین که آن را روی سرخود بگذارید، خودبه‌خود در جای خود می‌ماند.

روش چهارم:

 • برای بستن روسری به سبک بابوشکا و در این روش روسری را روی سرخود قرار دهید. در حالتی که نقطه مثلث روی گردن شما بیفتد. نقطه را رو به پایین نگه‌داشته و روسری را به سمت بالا برده و بالای سرخود گذاشته و لبه انتهایی را در بالای پیشانی خود قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که انتهای شال یکنواخت است.
 • اگر روسری شما هنوز کاملاً عالی به نظر نمی‌رسد، نگران نباشید. فقط در یک ثانیه می‌توانید آن را تنظیم کنید.

روش پنجم:

انتهای آن را در زیر چانه در یک گره دوتایی ببندیدانتهای آویز روسری را بگیرید و یکی را روی دیگری بکشید تا گره بخورد. این کار را دوباره انجام دهید تا یک گره دوتایی ایجاد کنید تا اطمینان حاصل شود که روسری شما روی سر شما می‌ماند.

 • روسری‌های ابریشمی به‌قدری لغزنده هستند که برای بسته‌شدن آن به یک گره دوتایی احتیاج دارید.
 • اگر نمی‌خواهید روسری خود را گره بزنید، می‌توانید انتهای آن را ازروی شانه‌های خود بیندازید. بااین‌حال، ممکن است تمام روز را بدون نگهدارنده (گیره) سر جای خود قرار نگیرند.

روش ششم:

اگر شال شما بیش از حد سفت است گره را با کشیدن شل کنید. انگشتان خود رابین صورت و روسری بچسبانید و اگر کمی احساس سفتی کردید به سمت بیرون بکشید. گره را پایین بکشید تا شل شود تا فضای کافی برای نفس کشیدن به خودتان بدهید.

 • اگر احساس می‌کنید روسری شما به اطراف حرکت می‌کند، می‌توانید در طول روز آن را تنظیم کنید.

طراحی ظاهر

از یک عینک آفتابی بزرگ استفاده کنید

از یک عینک آفتابی بزرگ استفاده کنید تا شیک به نظر برسید. اگر می‌خواهید مانند یک چهره مشهور به نظر برسید، یک جفت عینک آفتابی بزرگ بگیرید و آن‌ها را قبل از بیرون آن را بگذارید. این تیپی است که احتمالاً سر ها را به سمت شما برمی‌گرداند. (جلب‌توجه می‌کند)

مقداری رژ لب قرمز بزنید

مقداری رژ لب قرمز بزنید . قبل از رفتن به شهر، به‌خاطر رژلب قرمز روشن خود بیشتر جلوه می‌کنید. برای اینکه واقعاً پرزرق‌وبرق به نظر برسید، کمی خط چشم بال‌دار مشکی بزنید تا ظاهر شما را تکمیل کند.

 • اگر می‌خواهید مسافت بیشتری را طی کنید، می‌توانید یک روسری ابریشمی قرمز را با رژ لب خود مطابقت دهید.

روشی دیگر برای بستن روسری به سبک بابوشکا این است که روسری خود را ۳ اینچ (۷.۶ سانتی‌متر) به عقب بکشید تا موهایتان نمایان شوداگر موهایتان را درست کرده‌اید و می‌خواهید آن‌ها را به رخ بکشید، جلوی روسری را به وسط سرخود بکشید. موهای خود را به جلو بکشید و بگذارید ازروی روسری بیفتد تا مردم بتوانند یک قله موج ساحلی یا موهای فر بهاری شما را ببینند.

 • اگر این استایل را انجام می‌دهید، مطمئن شوید که گره روی روسری شما بسیار محکم است، زیرا احتمال سقوط آن از پشت سر بیشتر است.

روسری‌های سر ۲ لایه‌ای را بپوشید تا چندین الگو را هم‌زمان نشان دهیدیک روسری کوچک بگیرید و آن را مانند روسری معمولی ببندید. سپس، یک روسری بزرگ برداشته و آن را بالای سرخود قرار دهید، اما قسمت جلویی را به عقب به وسط سرخود بکشید. روسری بزرگ‌تر را زیر چانه ببندید تا ببینید که الگوی روسری کوچک که کمی بیرون‌زده است.

 • استفاده از ۲ روسری راهی زیبا برای گرم نگه‌داشتن سر در روزهای زمستان سرد است.
 • سعی کنید الگوهای مختلفی مانند راه، راه و خال‌خالی را با روسری‌های کاملاً رنگی مخلوط کرده و مطابقت دهید.

گره خود را به شکل پاپیون ببندید

 

برای ظرافت بیشتر گره خود را به شکل پاپیون ببندیدروسری خود را مانند حالت عادی بپوشید، سپس یک بار آن را زیر چانه ببندید. به جای اینکه گره دوم ایجاد کنید، انتهای آن را به یک پاپیون بزرگ زیر چانه ببندید.

 • این یک روش عالی است تا روسری شما کمی ظریف به نظر برسد.

منبع: سایت ویکی هاو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.